Aankondiging

Collapse
No announcement yet.

Ervaringen/meningen BMW Z3 2.8

Collapse
X
 
  • Filter
  • Tijd
  • Show
Clear All
new posts

  • Ervaringen/meningen BMW Z3 2.8

    Josh is op zoek naar nieuw vertier. Na vier jaar met plezier de 205 GTI 1.9 te hebben gereden, kwam er ter overbrugging van éen en ander, even een Twingootje in beeld, die (voornamelijk door luiheid) eerder deze maand pas een nieuwe (en hardstikke enthousiaste) eigenaar kreeg.

    Nu ben ik al een tijdje zoekende naar 'iets nieuws'. Ik heb in mijn baan de gelegenheid om diverse auto's uit de Peugeot-stal mee te nemen, al naar gelang behoefte, dus zoek ik eigenlijk iets in de sfeer van een krachtige achterwielaandrijver.

    Daarom hier de vraag om reacties op het volgende:
    Als ik een 944 turbo qua vermogen en circuit-fahigkeit gaaf vind, een Mazda MX5 leuk omdat die ook leuk rijdt, open kan en lekker licht is, is dan een BMW Z3 2.8 een aardige en bruikbare mix van die twee ?

    Ik zie ze op autotrader e.d. qua prijs tussen de 10 en de 14 mille, voor een 8 tot 12 jaar oude met 150K km.

  • #2
    Lijkt me een goede optie inderdaad.

    Voor dat geld vind je ook wel een mooie S2000 van een jaar of 8 oud met 75.000 op de klok. Misschien ook het overwegen waard.
    Forza!

    Comment


    • #3
      Leuke auto's Josh!
      Ik denk dat je gelijk hebt.
      Z3 2.8 kon wel eens de ideale mix zijn. Sowieso hele leuk auto's.

      Ferrari 308 GTB QV (1983)
      Alfa Giulia 1300 (1966)
      Mazda Miata (1990 Daily driver)
      BMW 320Ci (van GF)



      Comment


      • #4
        Je komt ook in Lotus Elise RHD territory dan he? :-)

        Ferrari 308 GTB QV (1983)
        Alfa Giulia 1300 (1966)
        Mazda Miata (1990 Daily driver)
        BMW 320Ci (van GF)



        Comment


        • #5
          Merci, ben niet zo'n hoogtoerige fan, trouwens. Er staat een mooie blauwe met hardtop, 144K voor < 11K in Hengelo. Eens kijken of ik daar naar toe kan, eerdaags.

          Comment


          • #6
            Waar in Hengelo Josh?
            Oliestoken voor het goede doel

            Comment


            • #7
              Ah, bij Nijboer zie ik?
              Oliestoken voor het goede doel

              Comment


              • #8
                Of toch een Coupé?
                Z3 Coupé 2.8, E36 325i Coupé, Octavia 4x4 turbo - 8W, Octane, Autosport.nl
                "No comment! There will be a formal press release after our victory." - Herr Doktor Altbauer, Schnorcedes Rennleiter

                Comment


                • #9
                  Inderdaad Gijs, bij Nijboer. Nou zit in Hengelo ook Fa. Frawi, een Porsche specialist met alleen maar transaxle Porsche. Na volgende week heb ik een kinderloos weekend, dan gaan we maar eens wat toeren.

                  En bij pimp-my-porsche zag ik net een prachtig opgebouwde 944 Turbo, met prima specs, maar wel 14K, en da's net een te grote deuk in mijn pakje boter.

                  Comment


                  • #10
                    Zie ook...
                    Hubraum statt Spoiler

                    Comment


                    • #11
                      Fijn FaF, heel die draad niet gezien. Thanks. Had al wel op bmw.pagina.nl gezocht, maar blijkbaar staat dat z3forum daar weer niet bij of zag ik het over het hoofd.

                      Comment

                      Working...
                      X