Ik dacht dat dit een relatief compacte auto was, zeker fout gedacht....
Inmiddels een paar artikelen gelezen en bij de plaatjes viel me op hoe klein de standaardwielen (toch altijd nog 19") ogen. Ik ben nooit zo van die hele grote hoepels, maar dat ding heeft de tegen meerprijs verkrijgbare 20"-velgen gewoon nodig.
ja, dat viel me ook al op. Dat het best een grote auto is. Dat heb ik wel vaker met sportauto's die je in het echt spot. Dat ze veel groter, en met name breder zijn dan in gedachte.
Wanneer je de california naast een flinke sedan zet, zeg een funfer, zie je dat het een roadster met een flinke lengte is.
Ah, mooi, de mannen van Entourage (check it out, echt de moeite) racen tegen elkaar met ferrari's op een track, Turtle krijgt achteraf een California in babyblauw voor zijn verjaardag ... mooi mooi. Nu, zo gezien is die Cali geen verkeerde auto hoor ...
The Ferrari California has been around for about four years now and it has recently been given a slight refresh for 2012, but the car will be completely replaced next summer, according to Car & Driver.
Thankfully, for fans of 1960s design, you’ll be happy to know that the next folding hardtop Ferrari will be retro-inspired, taking styling cues from the iconic 250 GTO - a very exclusive and rare car, one of which being built for Sir Stirling Moss and recently sold for a gigantic wad of cash.
We’re also sure that the California-replacement will feature a turbocharged engine, but whether it’s a V6 or a V8, we’re not yet sure. To boost the car’s green credentials and performance (ever so slightly), Ferrari will fit it with their kinetic energy recovery system (KERS) and power levels are expected to be considerably higher than those of the current car, with values of around 600 hp.
Ik vind de meeste moderne Ferraris eigenlijk niets. Enige uitzondering nu de 458.
Het houdt voor mij een beetje op na de 575 .
Jammer ook dat wanneer er gefotografeerd wordt ( ferrarichat) al het moderne spul uit alle hoeken op je scherm komt maar de oudere niet lijken te bestaan.
Ik vind de meeste moderne Ferraris eigenlijk niets. Enige uitzondering nu de 458.
Het houdt voor mij een beetje op na de 575 .
Jammer ook dat wanneer er gefotografeerd wordt ( ferrarichat) al het moderne spul uit alle hoeken op je scherm komt maar de oudere niet lijken te bestaan.
Dat viel mij vanmorgen ook op bij die foto's op Assen.
Allemaal 458's, FF en F12, maar geen 308 of 328 in beeld. :-)
Ferrari 308 GTB QV (1983)
Alfa Giulia 1300 (1966)
Mazda Miata (1990 Daily driver)
BMW 320Ci (van GF)
Ik vind de meeste moderne Ferraris eigenlijk niets. Enige uitzondering nu de 458.
Het houdt voor mij een beetje op na de 575 .
Jammer ook dat wanneer er gefotografeerd wordt ( ferrarichat) al het moderne spul uit alle hoeken op je scherm komt maar de oudere niet lijken te bestaan.
+1 Met alles eens. Het is ook één van de redenen dat ik niet erg actief ben op dat forum. Ik krijg de indruk dat het oudere spul daar nog steeds geldt als een aandoenlijke instap naar een hoger heilig doel, een moderne, liefst nieuwe F te bezitten. Als ze warmlopen voor klassiekers zijn het de onbetaalbare V12's uit de 50's en 60's, en dan nog bekruipt me het gevoel dat het puur is omdat ze onbetaalbaar zijn.
Ik vind de meeste moderne Ferraris eigenlijk niets. Enige uitzondering nu de 458.
Het houdt voor mij een beetje op na de 575 .
Ben dan zelf niet zo'n Ferrari gek, zal ik ook nooit worden, maar ik vind het juist de goede kant op gaan. De 288, 308, 328, 512BB en natuurlijk de F40 vond ik nog gaaf, maar daarna kon weinig mij bekoren. 360, 430, 550 en 575 dus ook niet(456 dan weer wel). Met de 599 en 612 vond ik het juist weer de goede kant op gaan. California vind ik dan ook best oké. Over de 458 zijn we het dan weer wel eens, alleen zijn de verticale koplampen niet helemaal mijn ding.
De California heeft een flinke update gekregen. Met name de nieuwe neus en de nieuwe uitlaten vallen op. Ik vind 'm er zeker niet lelijker op geworden, die oude boven elkaar geplaatste uitlaten heb ik toch altijd wat vreemd gevonden.
Maar veel belangrijker, nu een 3.8 V8 met 2 turbo's. 560pk en 755Nm, toch best wel indrukwekkend vind ik.
Na de obligate lekpixels is het tijd voor de officiële info over de nieuwe California T. Ferrari heeft de in 2008 gelanceerde California eindelijk van een nieuwe look voorzien. Het Ferrari Styling Centre verzon in samenwerking met Pininfarina een nieuwe look voor de carrosserie – naar eigen zeggen geďnspireerd op de 250 Testa Rossa – […]
Schitterende auto. Alleen dat klapdak.....dat past niet echt bij een auto uit dit segment, hoe handig het ook is.
zo'n stof dak is nu juist niet (meer) premium. Dat gaat veel te snel kapot, vandalisme gevoelig, het lekt snel. Altijd gezeik mee. als het dan toch een cabrio moet zijn, dan liefst een met klapdak. Rij je gesloten alsof je een coupe rijdt. extra hardtop erbij kopen en zomers opslaan is niet nodig. Ideaal.
trouwens kijk eens naar de nieuwste Porsche Targa, da's een mooi dak.
De nieuwste Corvette ook trouwens. helemaal prima.
v.w.b.t. die California, die vist n.m.n. in dezelfde klantenvijver als Maserati.
zeg maar de GT markt van uber-rich California/Hollywood. Een MILF Ferrari wordt het ding ook wel (onterecht) genoemd. Omdat er geen V12 in hangt.
zo'n stof dak is nu juist niet (meer) premium. Dat gaat veel te snel kapot, vandalisme gevoelig, het lekt snel. Altijd gezeik mee.
Ik zal het fabrieksoriginele 17 jaar oude dak van mijn Jag vertellen dat het tijd wordt om stuk te gaan en te gaan lekken, alsmede gezeik op te gaan leveren. :)
Mini Cooper Clubman "I left in love, in laughter, and in truth and wherever truth, love and laughter abide, I am there in spirit." - William Melvin Hicks "Jasper val dood." - RH
Wat mij opvalt t.o.v. mijn spiders is dat het raam erg ver naar binnen komt, ik neem aan dat in het filmpje de stoelen ver naar voren staan t.b.v. de passagiers op de achterbank,dat vrouwtje moet goed opletten bij het instappen.
Hebben volgens mij de cabrio met een stoffen dak tegenwoordig ook meer last van.
Tja, voor de klapdakontwerpers betekent een lange voorruit dat er minder valt weg te klappen, dus da's handig.
Waarom cabrio's met stoffen kappen er ook last van hebben tegenwoordig weet ik niet. Veiligheid? Stroomlijn?
Mini Cooper Clubman "I left in love, in laughter, and in truth and wherever truth, love and laughter abide, I am there in spirit." - William Melvin Hicks "Jasper val dood." - RH
Ding heeft eindelijk een mooie(re) kont gekregen, inderdaad zonder die domme uitlaten boven elkaar. Een diffuser op een straatauto is altijd een beetje overdreven, maar ik ga er vanuit dat hij op een Ferrari wel een beetje nut heeft en het oogt wat minder verwijfd, dus vooruit. Het val me trouwens op dat de California wel de moderne Ferrari is die je het meeste ziet rondrijden op gele platen. Turbomotor erin lijkt me ideaal bij zo'n boulevaardblaffer, maakt hem ook wat minder duur in (onder andere) Nederland, dus ik snap dat wel. Bij een F458 haalt ie het niet, maar dat geldt voor mij ook voor een F12, FF of LaFerrari. De mid-engined flatplane V8 is altijd de lekkerste Ferrari geweest in de line-up als je het mij vraagt.
De mid-engined flatplane V8 is altijd de lekkerste Ferrari geweest in de line-up als je het mij vraagt.
als ik zo de wielbasis van die California bekijk en de omvang van dat blok zie dan mag je feitelijk bijde California ook al van een middenmoter spreken (moter achter de vooras, BMW style)
Comment