Meer info en foto's volgen.....dit is de teaser.
Aankondiging
Collapse
No announcement yet.
Tk: Bmw e23 732 1982
Collapse
X
-
Mooie bak. Moet ie kosten?
Wel grappig, die hele gereedschapsset op de laatste foto.
Bij Audi's uit dezelfde periode zitten welgeteld drie stuks gereedschap: een wielsleutel (voor als je een lekke band krijgt), een sleuteltje 10 (om de accupolen los te halen) en een gecombineerde schroevendraaier: kruiskop/plat.
Da's alles.
Blijkbaar kreeg je met Audi's minder vaak serieuze pech dan met BMW's. :-)Op dag 8 schiep God de tie-wrap en de duct tape. En God keek en zag dat het goed was.
Comment
-
Is inderdaad 200 pk. 5 handbak. Stuk zuiniger dan automaat en stuk vlotter ook. Er volgt nog meer info.
Grappig is altijd wel, en ik weet niet of dat alleen in de BMW scene is.....?, fotoos van de gereedschapset. Heb je verschillende versies van. In de witte had ik de uitgebreide versie geplaatst terwijl in de henna de kleine versie zit (van de gereedschapset). Bij de 7 zijn de schroevendraaiers rood. Bij de 5 groen. 3 zou ik niet weten.
Comment
-
Heren....zit u klaar?
Ik heb de auto zelf gezien maar info kwam net per telefoon. Dus geen grapjes over spelling en onder voorbehoud van typefouten.... :-)
- Datum eerste kenteken 10/1982
- KM stand 190.000 (duitse kilometers....)
- 1ste eigenaar: Volksbank Lubeck (manager auto?)
- Schade -en roestvrij
- 3.2 Liter 200 pk 5 bak met overdrive
- ABS
- Motronix
- Electrische ramen
- Leeslampjes
- SWRA
- Origineel luxaflex achterraam
- Grafith Metallic
- Pullman interieur Nutria
- Blauwpunkt Stockholm radio met code card (aanwezig)
- Onderhoudsboekje aanwezig
- Radioboekje aanwezig
- Electrische antenne
- Wordt geleverd op NL kenteken en nieuwe APK
- Accu op foto is niet de accu bij aflevering
Loopt als een zonnetje en rijdt als een echte limo. Door handbak een normaal verbruik.
Prijs € 4.250,-Last edited by Kleintje; 12-11-09, 22:57. Reden: Effe uitgezocht of Lubeck wel echt een Volksbank heeft....
Comment
-
Oorspronkelijk geplaatst door Knot Bekijk berichtZijn nog net wat dikker dan de 728i van die tijd. Dit zal tegen de 200pk hebben, 12 kleppertje?1979 BMW 732i - full technical specs sheet, including performance data, economy and emissions, dimensions, weight and engine particulars.
Die site bevat veel info maar is niet altijd 100% accuraat. In dit geval lijkt 't redelijk te kloppen, 197 peekaatjes en 285 Nm.
Comment
-
Oorspronkelijk geplaatst door htt-thalan Bekijk berichtfuuuck wat een mooie.
Ik wacht met smart op de prijs zodat ik weet hoeveel ik deze keer weer te kort kom :-)
dan nog loop je erop leeg ;-)
leuke wagen trouwens"ik heb nog nooit, maar dan ook nog nooit iemand meegemaakt die zo ontzettend zn piemel wil laten zien"--Bats
"dan door naar Bats voor bakkie want dat staat ook nog"--TSM
"Ik begrijp dat de piemeltjes weer zijn opgerold,strijdbijlen uit elkaars ruggen zijn getrokken en er nu wat omzichtig wordt gezwamd "--PACO
"Ik verbaasde me anno 2006 over het infantiele gedrag van sommige ex-forummers-die-soms-nog-langskomen-om-te-patsen.Maar die waren in 2006 jonger dan TSM.:)"--Jasper
Comment
-
Wacht op janspeeds 735 topic.
Comment
-
Niet m'n favoriete 7-serie (dat blijft de E32), maar wel een heel gaaf ding! Een compleet gereedschapssetje bij een wat oudere BMW wordt altijd gezien als indicatie van de zorgvuldigheid waarmee vorige eigenaren met de auto zijn omgegaan; vaak mist er nogal het een en ander.
Comment
-
En maar wikken en wegen over die KFC-emmer met vierwielaandrijving op de stoep. Maar ondertussen de ene na de andere ouwe Beierse hoerenslee de straat in sturen. Doe je goed, proficiat! :)Mini Cooper Clubman
"I left in love, in laughter, and in truth and wherever truth, love and laughter abide, I am there in spirit." - William Melvin Hicks
"Jasper val dood." - RH
Comment
-
Oorspronkelijk geplaatst door NAS Bekijk berichtGefeliciteerd Kleintje. Het is een super fijne & fraaie auto.
Had wel gezegd dat als "je weet wel wie" hem wilde....."je weet wel wie" voor ging :-)
Comment
Comment