.......aan zijn nieuwe auto
Aankondiging
Collapse
No announcement yet.
Pa Röhl went al aardig...........
Collapse
X
-
Mooi filmpje, eerlijk gezegd krijg ik de mijne niet dwars, met een 911 op Papenburg is het makkelijker heb ik zondag ontdekt :-)
ga wel zo'n broek, shirt en schoenen bestellen, dan moet het lukken !"Don't play what's there, play what's not there." - Miles Davis
BMW 2002 Tii 1972; Mazda MX5 1.8 NB 1998; Ford Focus 1.6 Futura 2004
Comment
-
Sterker nog: leipe shit ouwe!
Hoewel, ouwe. Ik moet ook zo'n 'Preza - wat word je daar weer jong van! :)Z3 Coupé 2.8, E36 325i Coupé, Octavia 4x4 turbo - 8W, Octane, Autosport.nl
"No comment! There will be a formal press release after our victory." - Herr Doktor Altbauer, Schnorcedes Rennleiter
Comment
-
POR. NO.
Mijn god, wat een gaaf filmpje, de timing, de stunts, de shots... ALLES. Wat cool man. Dat uitaccelereren langs die kaderand.... OE!!!
Afgrijselijk vet, dit!Mini Cooper Clubman
"I left in love, in laughter, and in truth and wherever truth, love and laughter abide, I am there in spirit." - William Melvin Hicks
"Jasper val dood." - RH
Comment
-
Hoe-ie langs die pop ketst, vind ik eigenlijk nóg gaver dan die kaderand...Z3 Coupé 2.8, E36 325i Coupé, Octavia 4x4 turbo - 8W, Octane, Autosport.nl
"No comment! There will be a formal press release after our victory." - Herr Doktor Altbauer, Schnorcedes Rennleiter
Comment
-
Na het begin met de schoenen en broeken had ik hem al afgesloten. Blij dat ik het niet heb gedaan.
Ontzettend gaaf en knap gedaan. Die pop is erg briljant. Dat ze het aan het eind van het filmpje nog eens over doen met een persoon is nog knapper. (en ballen van die man die de ballon vast hield)
Comment
-
Mwah, Scudetto, Pa zegt niet veel in dat filmpje.
Ik vind 'm trouwens wat onrustig rijden. Het gaat steeds maar nét goed. Zou hij een bad-moustache-day hebben gehad tijdens de opnames?Op dag 8 schiep God de tie-wrap en de duct tape. En God keek en zag dat het goed was.
Comment
-
En opletten op de verfsporen (die volgens mij niet overal hetzelfde zijn).
Eerdere filmpje was ook stoer, waar hij om een rijdende segway drift.Het is verontrustend dat de enige zekerheid in ons leven (dat we doodgaan) nog steeds niet empirisch is bewezen voor iedereen.
Het licht aan het einde van de tunnel is een aanstormende trein
Comment
-
Oorspronkelijk geplaatst door Dutch Bekijk berichtGa maar bandensporen tellen...
Comment
-
Jep eerste filmpje was 'origineler' ; 2e was 'n beetje over de top met de slomos die te lang duurden. Het is een mooi filmpje, mooi onderwerp en zeker fraai hoe ie toch met een rotsnelheid vlak langs allerlei dingen rijdt. Maar die ballontjes in de hand en TL-buizen en vooral die ontploffing op het einde verplaatsen de aandacht van rijderskunst en auto naar die niet-relevante zaken.
Comment
-
Oorspronkelijk geplaatst door SchnitzelStephan Bekijk berichtWat ik me afvraag, is hoe vaak het overgedaan is. Oftewel, hoeveel weken is er gefilmd voor die 7 minuten...?
bonusfimpje gevonden wat bij het eerste fimpje hoort (met de sedgeway)
Kan je zien dat er flink geoefend wordt en regelmatig wat fout gaat:
Comment
-
Binnenkort van mij ook zo'n filpmje
Wel leipe shit dat hij hier 566pk AAN DE WIELEN voor nodig heeft
Dan kan iedereen het
*knip*
en toen ontwaakte ik uit mijn natte droom
:-D
Vette hele vette shit
Joetjoep maar eens op Ken Block ;-) die vent is gestoortيوم واحد لا ضحك هو ليس يوم واحد عاش. :-)
Comment
-
Oorspronkelijk geplaatst door Dennis Cavallino Bekijk berichtGave filmpjes. Die jongen heeft 't mooi voor mekaar door op die manier geld te verdienen. Doet me een heeeeeeel klein beetje denken aan die dag toen Niels Rallynavi en ik met het volvo'tje 360 heel Niederrhein voor onszelf hadden. Een heeeeel klein beetje.------------------------------------------------
We have normality. I repeat, we have normality. Anything you still can't cope with is therefore your own problem.
Comment
-
Ow is hij dat!? Ja die naam kwam me al bekend voor uit de skate en snowboardwereld van vroegah, hij was te zien in veel filmpjes/video's die ik toen met vrienden keek. DC was in 'mijn' tijd ook al razend populair, ik droeg ze zelf niet ik had Duffs en andere merken, en DC werd al snel gedragen door niet-skaters bij ons op school.
In de (Amerikaanse) autosport heeft 'ie inmiddels al naam gemaakt, maar de link had ik nog niet gelegd. Hij rijdt ook echt zoals ik 't cool vind, hardcore, maar wel gestileerd ipv roekeloos. Gewoon rijden waar je wilt rijden en opstakels gebruiken om 't allemaal wat leuker te maken. En dan is de link tussen skaten/snowboarden en autosport/driften/stunten opeens heel logisch. Cool cool cool. Ik krijg spontaan zin om zelf in mijn auto te stappen en weer te gaan driften. Zoiets als dit inspireert mij meer dan al die andere filmpjes die ik overal zie opduiken.Last edited by Dennis Cavallino; 15-06-09, 10:55.
Comment
Comment