Beter is een rekbaar begrip. Mij doe je met zo'n onderstuurde overmaatse Passat clone absoluut geen plezier, hoe goed de V10 ook klinkt. De doodse besturing doet de rest (of eigenlijk dus juist niet), samen met de slecht te moduleren remmen. Dat weet ik dan weer uit mijn eigen ervaring. Hoe een Gallardo rijdt weet ik nog niet; daar ga ik achter komen ;-)
Ik zal als ik de afspraak inplan eens vragen welke "opstapplek" het minst snelweg en Autobahn betekent. Hard rechtuit geloof ik wel; ik wil weten hoe zo'n ding stuurt. Het ESP mag vast niet uit, maar toch.
Ja, krijg je dus een filmpje van een lege weg en dat is dan het bewijs dat de porsche er niet langs is gekomen?
Of heeft GH tegenwoordig een full camera spread?
Het is verontrustend dat de enige zekerheid in ons leven (dat we doodgaan) nog steeds niet empirisch is bewezen voor iedereen.
Het licht aan het einde van de tunnel is een aanstormende trein
Comment